ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی ایران شیائومی

سفارش و خرید شما به معنی پذیرفتن قوانین این سایت است. اصول و قوانین فروشگاه ایران شیائومی کاملا مطابق با قوانین کشور و قوانین تجارت الکترونیک می باشد. حمایت از حقوق مصرف کننده به عهده ما می باشد، همانگونه که کاربر موظف به قوانین مرتبط با کاربر یا خریدار است. تقاضا می شود شرایط مندرج در بخش قوانین سایت را به دقت مطالعه فرمایید:

 

شرایط و قوانین

۱. قبل از ثبت سفارش، اطلاعات توضیحی درج شده برای محصول مورد نظر خود را به دقت مطالعه فرمایید.

۲. به هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات از نوشتن مواردی از قبیل (رنگ، طرح و سایز) اکیدا خودداری شود.

۳. تمامی محصولات شامل هزینه ارسال می باشند.

۴. اگر از خرید خود منصرف شده اید در اسرع وقت با واحد پشتیبانی تماس گرفته و اعلام انصراف نمایید زیرا چنانچه سفارش شما وارد مرحله بسته بندی نشده باشد لغو می گردد در غیر این صورت سفارش شما غیرقابل انصراف می باشد.

۵. حتما هنگام دریافت محصول، فاکتور خود را کنترل نموده تا نام محصول و مبلغ، مطابق سفارش شما باشد. در صورت وجود مغایرت قبل از دریافت سفارش با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند. دریافت محصول به منزله تایید سفارش شما خواهد بود.

۶. رساننده مرسوله هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای سفارشات ارسالی ندارد.

۷. از پرداخت هر گونه وجه اضافی تحت عنوان (انعام، پول برگشتی و…) به رساننده مرسوله جدا خودداری فرمایید.

 

ارسال کالا

– ارسال کالا برای شهر تهران به صورت روزانه در روزهای کاری پس از ثبت سفارش انجام خواهد شد و برای شهرستان ها در اولین روز کاری تحویل پست خواهد شد.

– ارسال سفارشات در شهر تهران توسط پیک اسنپ ، پست پیشتاز  یا تیپاکس انجام می شود.

– ارسال سفارشات برای شهرستان ها به واسطه پست پیشتاز و یا تیپاکس انجام می گیرد.

هزینه ارسال کالا چه داخل و چه خارج از تهران به عهده مشتری می باشد که مبلغ آن پس کرایه می شودنحوه محاسبه کرایه توسط پست یا تیپاکس ، با توجه به ابعاد و وزن کالا می باشد.